Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Technik slaboproudých systémů, Pelhřimov

Pozice:
Technik slaboproudých systémů
Zaměstnavatel:
TRT SYSTEM s.r.o.
IČO:
27530221
Oblast (okres, kraj):
Pelhřimov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Náplň práce: realizace a servis EPS, EZS, ACS, CCTV a dalších slaboproudých systémů, účast na zakázkách v celé ČR
Požadujeme: zkušenosti se systémy EPS (některé ze systémů Esser, Schrack, apod.), analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, flexibilitu, poctivost, samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity, profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu, možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv, zajištění potřebných školení a kvalifikací

Místo výkonu práce: ČR, Praha, Humpolec

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Trtík
Telefon:
724516002
Počet zobrazení inzerátu:
517×